Antkapiai

Kapavietė tai vieta, kurioje žmogus atgula amžinojo poilsio. Kiekvienas, palaidojęs savo artimą, brangų žmogų, stengiasi, kad jo amžinojo poilsio vieta būtų tvarkinga, reprezentatyvi, taip parodant pagarbą mirusiajam.

Anksčiau tarsi neatskiriama kapavietės dalimi būdavo kuklus kryželis, vėliau pradėti statyti paminklai, o dabar kapavietės neretai net projektuojamos, kad vaizdas būtų darnus, harmoningas. Viena iš bendros kapavietės koncepcijos dalių – antkapis. Antkapių paskirtis – sutvirtinti kapą. Tačiau drauge antkapis atlieka ir estetinę funkciją. Remdamiesi ilgamete sėkmingo darbo patirtimi bei nuolatiniu tobulėjimu, Siūlome Jums tvirtus antkapius už prieinamą kainą.

Antkapio gamyba

Šiandieninės antkapių tendencijos diktuoja naujas madas. Antkapis dažnai nėra tik kapavietės perimetro tvorelė, dažnai antkapiai sudaro darnią kompoziciją iš tvorelės, juosiančios kapavietę, ir kitų dekoratyvinių elementų, atskirų nišų gėlėms, plokščių ir pan.

Antkapio gamybos kaina yra individuali kiekvienam užsakymui ir priklauso nuo įvairių kriterijų, pavyzdžiui: naudojama medžiaga, jos kiekis, antkapio sudėtingumas, antkapio dydis, kapavietės reljefas, netradiciniai sprendimai ir kt.

antkapiai-300x225

paminklai-7-300x225

paminklai-11-300x225

paminkla-i1645-300x225

Antkapio pasirinkimas

Renkantis antkapį, patariame atsižvelgti ne tik į estetinio vaizdo kriterijų, tačiau ir į tai, kiek laiko ir kaip dažnai galite skirti kapavietės priežiūrai.

Jei į kapines galite atvykti dažniau, tuomet Jums tiks ir klasikinis sprendimas, t. y. kapavietės perimetro tvorelė. Taip pat apsvarstykite, ar naudosite dekoratyvinę skaldą, ar sodinsite gėlių, visus metus žaliuojančių dekoratyvinių krūmelių ar kitų augalų, o gal pasodinsite žolytę? Apsvarstę šiuos aspektus nuspręsite, ar Jums reikalingi ir papildomi įvairių formų dekoratyviniai elementai šalia kapo tvorelės ar viduje.

Jei kapo priežiūrai galite skirti labai mažai laiko ir į kapines atvykstate labai retai, siūlome kapą dengti granito plokštėmis. Tokiu būdu kapas bus apsaugotas nuo nepageidaujamų augalų augimo ir visada atrodys tvarkingas bei reikalaus minimalios priežiūros. Granitas – idealus pasirinkimas, nes dulkės nebus matomos, o priežiūrai tereikės nuvalyti susikaupusį smėliuką ar kitus minimalius nešvarumus.

Labai įspūdingai atrodo dalinis kapo dengimas granito plokštėmis, paliekant nedideles erdves augalams: žydintiems ar visus metus žaliuojantiems. Šios nedidelės erdvės granito plokštėje gali būti tiek taisyklingų, tiek netaisyklingų, aptakių formų. Viskas priklauso nuo Jūsų vaizduotės!

Taigi, Jums tereikia apsvarstyti minėtus aspektus, įvertinti savo galimybes bei poreikius, o mes mielai padėsime įgyvendinti Jūsų sprendimus.

Granitas antkapių gamyboje

Antkapių gamybai naudojame tik tvirtą ir nepriekaištingą estetinį vaizdą suteikiantį granitą. Nepriklausomai nuo to, ar pasirinksite tik kapavietės perimetrą sutvirtinančią tvorelę ar viso kapo uždengimą plokšte, granitas visada atrodys įspūdingai, prabangiai. Itin plati granito spalvų paletė suteiks plačias pasirinkimo galimybes. Antkapiai iš granito yra išskirtiniai, dailūs, o svarbiausia – jie reikalauja minimalios priežiūros, todėl Jūs gaunate gražų antkapį už prieinamą kainą ir ateityje pareikalausiantį minimalių laiko sąnaudų jo priežiūrai. Ar gali kas būti geriau?

antkapiai-1024x768

Antkapiai

Antkapių dydžiai

Neribojame Jūsų pasirinkimų, todėl siūlome ne tik standartinių dydžių antkapius, tačiau ir pagal individualius užsakymus.

Standartiniai antkapių dydžiai yra: 110×80 cm, 120×60 cm, 110×55 cm ir 100×50 cm. Tačiau jei Jums reikalingas kitokių išmatavimų antkapis, pagaminsime pagal Jūsų poreikius.

Nedengiant antkapio granito plokšte, gana dažnas sprendimas – rombas kapavietės centre. Standartinės rombų kraštinės: 90 cm, 80 cm, 70 cm, 65 cm arba 60 cm. Tačiau šie skaičiai Jūsų taip pat neriboja, kadangi pagaminsime rombus ir pagal Jūsų nurodytus išmatavimus.

Vieta gėlynui

Užsakydami antkapį, jau turėtumėte žinoti, kurioje vietoje norėsite sodinti gėles. Anksčiau populiariausias sprendimas buvo gėlių sodinimas kapavietės viduryje. Tačiau Jūs galite pasitelkti savo vaizduotę, o mes ją įgyvendinsime. Gėles galite sodinti centre, galite kažkuriame kapavietės šone. Ne mažiau populiarus sprendimas gėles ar visžalius dekoratyvinius augalus išdėstyti kapavietės kampuose arba palei visą perimetrą. Tai Jūsų apsisprendimas, o mes realybe paversime bet kokius Jūsų norus.

Viskas iš vienų rankų

Paslaugos ir gaminiai, jeigu jie yra kompleksiniai, visada džiugins labiau, jei bus teikiami iš vienų rankų. Siekdami klientų lojalumo ir didžiausios naudos jiems, siūlome visas su kapavietės apdaila susijusias paslaugas. Juk bendras kapo vaizdas bus kur kas estetiškesnis bei gražesnis, jei visas jo dalis – paminklą, antkapį ir kt. – jungs bendra idėja.