Paminklai

Paminklas nėra pats maloniausias pirkinys, kadangi tai reiškia, jog netekote artimo žmogaus. Kita vertus, paminklas turi ir sakralinę reikšmę – tai atminties įprasminimas ir auka mirusiajam. Seniau prie kapo neretai būdavo apsiribojama tik kukliu kryželiu, o paminklai mažai kuo skyrėsi vienas nuo kito. Šiandieninės technologijos ženkliai patobulino ir paminklų gamybos procesus, todėl turite plačias galimybes pasirinkti tokį paminklą, kokio norite.

Rinkdamiesi paminklą atižvelkite į tai, kad jis ant Jūsų artimojo kapo stovės labai ilgai, todėl įsitikinkite, kad paminklo gamintojas yra patikimas. Mūsų asortimente – tik ilgaamžiai, ypatingos priežiūros nereikalaujantys paminklai, kuriuos gaminame tik iš kokybiškų medžiagų, o gamybos procese pasikliaujame ilgamete patirtimi bei sukauptimis žiniomis.

Paminklo gamyba – tai ne tik technologijomis grįstas procesas, tačiau drauge ir menas. Didžiuojamės savo sukaupta patirtimi ir džiaugiamės galėdami rinkai pasiūlyti savo žinias, gebėjimus ir aukščiausios kokybės gaminius.

paminklai-2-300x225

paminklai-123-300x225

paminklai-161-300x225

paminklai-1990-300x225

Granito, marmuro paminklai

Paminklų gamybai naudojame tik patikimas ir aukščiausios kokybės medžiagas: granitą ir marmurą. Kokybiškų bei patvarių medžiagų naudojimas paminklų gamyboje leidžia Jums pasiūlyti ne tik estetiškai dailius, akį traukiančius paminklus, tačiau drauge ir patvarius, ilgaamžius bei puikiai tinkančius mūsų klimato sąlygoms.

Tiek granitas, tiek marmuras – labai dėkingos medžiagos paminklų gamybai. Šioms medžiagoms būdingas ilgaamžiškumas, plati spalvų paletė ir tekstūros derinimo galimybės, idealus estetinis vaizdas ir kt. Visa tai suteikia galimybę pagaminti nepaprasto grožio paminklus, kurie puikiai derės ant Jūsų artimojo kapo.

Gamybos proceso sėkmę lemia ir medžiaga. Ji turi būti kokybiška, todėl naudojame marmurą bei granitą, importuojamus iš Suomijos, Švedijos, Italijos, Lenkijos ir kt. Mūsų siūlomas itin platus marmuro ir granito asortimentas – spalvos, tekstūros požiūriu – leis Jums įgyvendinti savo viziją, pasirinkti būtent tokią medžiagą, kuri atitiktų Jūsų lūkesčius. Bendradarbiavimui pasirenkame tik patikimus importuotojus, galinčius užtikrinti, kad žaliavos atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Pagal apdirbimo būdą, siūlome: poliruotus, tašytus, degintus, skeltus ir bučiarduotus paminklus.

Standartiniai ir individualūs užsakymai

Siekdami įgyvendinti visų mūsų klientų poreikius, siūlome tiek standartinius, tiek pagal individualų užsakymą pagamintus paminklus.

Turime labai platų šabloninių paminklų asortimentą, kuriame daugelis neišrankių užsakovų atranda tai, ko jiems reikia. Standartiniai paminklai yra klasikiniai, tačiau bent viena unikali detalė tokį paminklą gali padaryti išskirtinį.

Taip pat gaminame paminklus pagal Jūsų viziją. Jei turite individualių poreikių, norų, mes būtinai juos įgyvendinsime. Galime pagaminti unikalų paminklą iš nuotraukos, piešinio, eskizo ir pan. Tad jei iškeliavęs žmogus turėjo išskirtinių pomėgių ir Jūs norite tai atspindėti jo atminimui skirtame paminkle – būtinai įgyvendinsime šį troškimą. Pagal individualius užsakymus pagaminti paminklai išsiskiria savo unikalumu, originalumu ir dažnai atrodo išties įspūdingai.

Savo veikloje nesivadovaujame vien ekonominiais tikslais, todėl paminklus siūlome už prieinamą kainą, kuri priklauso nuo kelių aspektų. Paminklo kainą lemia paminklo dydis, jo gamybai sunaudotų medžiagų kiekis ir rūšis, paminklo storis, paminklo sudėtingumas.

paminklai-19901-1024x768

Paminklai

Paminklų rūšys

Paminklai gali būti vienos dalies, dviejų dalių, trijų dalių ar dar daugiau – tai priklauso nuo Jūsų poreikių.

Vienos dalies paminklai paprastai yra mažesni, jie atrodo gana kukliai, tačiau nėra prastesni už didelius kelių dalių paminklus. Dažniausiai pasirenkamos vienos dalies paminklo formos yra širdis, lašo forma, keturkampis su viena ar keliomis nuapvalintomis briaunomis.

Dviejų dalių paminklai yra didesni ir kiek masyvesni. Dažniausiai pasirenkamos dviejų dalių paminklų formos yra skirtingo dydžio geometrinės figūros (pavyzdžiui, keturkampiai), dvi širdies dalys. Gana populiarus sprendimas – kai vienoje iš paminklo dalių yra vaizduojamas kryžius (arba pati paminklo dalis yra kryžiaus formos), o kitoje – iškaltas arba išgraviruotas užrašas.

Trijų dalių paminklai yra masyvūs, dideli. Dažniausiai pasirenkamas trijų dalių paminklo variantas – vidurinė dalis yra kryžiaus formos arba joje pavaizduotas kryžius, o iš jo šonų – identiškos arba, atvirkščiai, skirtingos geometrinės figūros. Trijų dalių paminklai dažniau pasirenkami, kai paminklas statomas dviems mirusiems asmenims.

Papildomos paslaugos

Vien paminklo gamyba procesas nesibaigia. Mums įprasta ant paminklų matyti užrašus, neretai ir nuotraukas ar kitus, mirusiojo gyvenimą pažyminčius simbolius.

Prie papildomų paslaugų priskiriama:

  • raidžių, portretų ir kt. kalimas, graviravimas;
  • bronzos gaminių montavimas.

Minėtų papildomų paslaugų atlikimo trukmė yra individuali, priklausanti nuo Jūsų poreikių. Įprastai trunka iki savaitės.

Kapavietės tvarkymas neapsiriboja tik paminklo pastatymu, todėl, jei yra poreikis, padėsime Jums sukurti ir įgyvendinti visą kapavietės sutvarkymo koncepciją.