Žieminių padangų rinkoje yra daug kompanijų siūlančių kokybiškas padangas už gerą kainą, tačiau klientams vis tiek yra sunku išsirinkti tinkamiausią variantą. Juk žieminės padangos dažniausiai naudojamos ne vienerius metus. Taigi, reikėtų rinktis geros kokybės ir geros kainos produkciją. Ne kiekvienas klientas supranta, koks gamintojas tinkamiausias. Dėl šios priežasties pardavėjai konsultuoja ir pataria klientams, kokias žiemines padangas jiems geriausia pirkti. Kadangi straipsnio tema liečia tik du padangų gamintojus, todėl nekalbėsime apie kitas kompanijas. Kodėl geros Michelin padangos? O gal žieminės padangos internetu parduodamos pigiau? Reikėtų rinktis Bridgestone? Tai yra labai svarbus aspektas nuspręsti kokia produkcija tinkamiausia. Vienas naudingų būdų gauti patarimų, tai specializuoti automobilių forumai. Lietuvoje turime daug tokių svetainių, kuriuose galite greitai sužinoti daug informacijos apie konkretų padangų modelį, bei pardavėją. Juk pirkimas internetu tik įgauna pagreitį. Specialistai prognozuoja, kad geros žieminės padangos vis dažniau bus parduodamos būtent internetu.

žieminės padangos

Eksperto patarimai perkant žiemines padangas

Kadangi nežinote, kokio gamintojo produkcija yra geriausia todėl reikėtų pasitarti su profesionalais. Praktiškai kiekviename mieste galite rasti nemažai įmonių, kurios užsiima padangų prekybą. Čia ne tik nusipirksite padangas, bet ir galėsite jas sumontuoti. Labai gerai kuomet tos pačios kompanijos atstovai atlieka visus darbus. Taip žinote, kad nusipirkote geras padangas, bei jos bus gerai sumontuotos. Paprastai, žieminės padangos kainuoja daugiau nei vasarinės, tačiau tai priklauso nuo konkretaus gamintojo ir padangų modelio. Kuo didesnė konkurencija rinkoje tuo geresnes padangas galite įsigyti. Juk pardavėjai siekdami parduoti daugiau produkcijos gali pateikti geresnes kainas. Todėl kiekvienas klientas kuris nori nusipirkti geras žiemines padangas turėtų kreiptis į kelis pardavėjus.

žieminės padangosKas lemia padangų kainas?

Ko gero, tai dažniausiai užduodamas klausimas. Juk kiekvienas klientas nori sužinoti, kiek realiai kainuoja geros padangos, kodėl reikia mokėti tiek daug už žinomo gamintojo produkciją? Taigi, žieminių padangų kainos priklauso pirmiausia nuo paklausos. Kuo didesnė paklausa, tuo brangiau gali kainuoti padangos. Suprantama, kad artėjant padangų keitimo laikui, kainos ženkliai didėja. Gerai jeigu tik reikia sumokėti kiek daugiau už geras žiemines padangas, tačiau problema yra, kuomet nėra kur sumontuoti padangas. Kiekvienas specialistas gali jums patarti, kad žieminės padangos perkamos ne spalio mėnesio pabaigoje. Geriausia tai daryti kuo anksčiau. Taip nusipirksite tikrai gerą produkciją už geras kainas. Nereikia, kad laukti paskutinės minutės pasiūlymų. Kadangi žiemines padangas turi keisti visi vairuotojai, todėl tai savaime aišku, kad nebus itin mažų padangų kainų. Geriausia prenumeruoti įmonių naujienlaiškius ir taip visuomet žinosite kada vyksta kokia akcija ir galėsite sutaupyti.