Kanapių aliejus stipriam imunitetui. Eksperto patarimai

Ruduo jau įsibėgėja, prasidėjo ir pirmosios šalnos, o tai reiškia, kad žiema jau tikrai ne už kalnų. Puikiai suvokiame tai, kad jai pasiruošti turime ne tik keisdami savo aprangą ar batus, tačiau ir susimastydami apie imunitetą: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vmvt-universiteto-vaistineje-aptiko-maisto-papildu-su-kanabinoidais-56-1109612. Gerai žinome, kad jo stiprinimas ir tinkamo balanso palaikymas yra tikrai labai sunkus ir sudėtingas darbas. Nuolat ieškoma priemonių, kurios būtų ne tik efektyvios, tačiau ir gaunama ilgalaikė nauda mūsų organizmui būtų kur kas efektyvesnė. Tarkime, gerai žinome tai, kad maisto papildai dažnai yra efektyvūs tik labai trumpą laiko intervalą ir vos tik nutraukus jų vartojimą imunitetas silpsta(https://www.delfi.lt/agro/agroverslo-naujienos/augalas-is-kurio-galima-gaminti-tiek-vaistus-tiek-plastika.d?id=83156701). Žinoma, čia labai svarbų vaidmenį turi ir tokie aspektai kaip maistas (sveikas bei subalansuotas), vanduo (bent 2 – 3 l per dieną), sveikas gyvenimo būdas (sportas, fizinė veikla, laikas gryname ore ir pan.). Tačiau, įgyvendinti visus šiuos aspektus realiai yra tikrai labai sudėtinga. Be jokios abejonės, didelę įtaką tam turi ne kas kita, kaip tik mūsų pomėgiai, darbinė veikla, aplinka kurioje gyvename ir t.t. Tad, atrodo, kad kur kas paprasčiau ir lengviau gyventi yra tuomet, kai šiais sveiko gyvenimo būdo principais nesivadovaujame – valgome ir geriame bet ką, pasyviai poilsiaujame ir pan.: https://lt.wikipedia.org/wiki/Kanapi%C5%B3_aliejus. Tačiau, ilgainiui mūsų imunitetas “duoda” ženklą, kad jūsų kūnui tai nepatinka ir būtina imtis vienų ar kitų pokyčių.

 

Kaip natūraliomis priemonėmis galima stiprinti imunitetą?

 

Gerai žinome, kad pačios geriausios priemonės imunitetui stiprinti yra ne kas kita, kaip tik natūralios augalų medžiagos, kurios yra gaunamos iš gamtos. O kanapiu aliejus tikrai gali būti šio sąrašo viršuje. Puikiai suvokiame tai, kad imuniteto stiprinimo klausimu, kanapiu produktai gali būti labai naudingi ne vienu svarbiu aspektu. Tai gali būti:

  1. Skausmo malšinimas.
  2. Atpalaiduojantis poveikis.
  3. Apetito pagerėjimas.
  4. Energijos padidėjimas ir pan.

Be jokios abejonės, puikiai suvokiame, kaip tai kiekvienam iš mūsų yra svarbu. Tačiau, turime suvokti tai, kad kanapiu arbata ar net koks kitas šio augalo produktas tikrai negali būti garantas, kad jūsų imunitetas bus tvirtas kaip niekada. Žiema ar ruduo yra tas metas, kai mūsų organizmas į bet kokius kenksmingus aplinkos veiksnius reaguoja tikrai labai jautriai. Tad, turime suvokti tai, kad pasiruošimas, kokiomis priemonėmis galėsime apsaugoti savo sveikatą yra tikrai labai svarbus: https://www.gogreenhemp.lt/straipsniai/vis-dar-jauciate-koronoviruso-arba-skiepo-pasekmes-kanapes-gali-jums-padeti-20. Tačiau, būdų tikrai yra. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *